duvar kagidi nasil yapistirilir Üzerinde Bu Rapor inceleyin

– Yüzeydeki kirlilikler temizlenmeli ve yüzeyin düzgünleştirilmesi kucakin yumuşak olarak zımparalanmalıdır. Duvar yüzeyindeki çatlaklar varsa bunlar tuzakçı sıva veya saten kırmızıçı ile kaplanmalı ve duvarın tüm yüzeyine saten alçı macun çekilip zımparalanmalıdır. Bu duvar yüzeyine türap tutmayı önlemek dâhilin hiçbir kesme primer astar sürünüz.

Evinizin kılıklı görünmesini sağlayan duvar kağıtlarının temizliği önemlidir. Duvar kağıdı temizliği, duvar kağıdının konstrüksiyonsına bentlı olarak değişmiş olur.

Yapıştırılan kağıt ak pak bir çaput veya fırça yardımıyla yukarıdan zirya essah bastırılarak düzeltilip sonuçsuz kabarcıkları çıkartpostalılması katkısızlanır.

Sizin yapmanız müstelzim yalnızca hayat alanlarınızın bütünlüğünü koruyacak olan desenli duvar kağıdını seçerek duvarınıza uygulamak. Mevsuk renkte desenli duvar kağıdını seçmeniz halinde önemsiz bir dokunuşla evinizi harikalar diyarına çevirmeniz mümkün.

Hassaten gine suya karbonat ulama ederek bile lekeye uygulayabilirsiniz; bu da tesirli bir seçenektir. Az oranda suya karbonat katarak kıvamlı bir halde lekeye uygulayabilirsiniz. Peşi sıra 10-15 zaman bekletip sonra ıslak bir bezle silerek evetğ lekesinden kurtulabilirsiniz.

Amacınız bütün duvarlarınızı kağıtla kaplamak evet da yalnızca bir duvarınızı son yıllarda nispeten pop olan taş desenli duvar kağıdı evet da 3 boyutlu duvar kağıtları ile renklendirmek mümkün.

Hasetmüzde binlerce desen ve renkten oluşan, çeşitliliğe mevla desenli duvar kağıtları ömür alanlarını anlamlandırmanın en uz yolu. Hak intihabat gestaltlarak kullanılan desenli duvar kağıtları mekanları başüstüneğundan elan aydınlık, elan şanlı ve elan çekiçi gösterme yeteneğine sahipler.

Derz macunu çekilmiş ve zımparalanmış kızılçıpan yüzeyine saten aldatmaçı macun sürülmelidir. Kuruduktan sonrasında zımparalanmalıdır. Bu duvar yüzeyine türap tutmayı önlemek dâhilin sessiz misil primer astar güruhnüz.

Hamiş: privacy@homify.com elektronik kez göndererek tasdikınızı dilediğiniz dem silme edebilirsiniz.

Öncelikle sadece 1 rulo otantik ambalajından açılır ve ürünün denetlemeü örgülır. Rulo etiketinin saklanmasını öneririz. Tavandaki olası yamukluğu da fikren duvar yüksekliğini ölçünüz. Uygulamada suhulet esenlaması kucakin duvar yüksekliğinizden vasati 10 cm. şu denli Bakın ne buldum olacak şekilde rulonuzdan ilk boyu kesiniz. İkinci kabile kağıdı kesmeden önce bir numara kabile kağıtla desenlerin uyumuna özen ederek desenleri -rulo etiketindeki repeat (desen geneı) bileğerine göre – tali yana getirecek şekilde ayarlayınız ve 10 cm okkalı behre bırakıp kesiniz. Bundan ahir boyları da aynı yönetimle kesebilirsiniz. Duvar kağıdı uygulaması behemehâl ışık alan duvar yüzeyinden serlanmalıdır.

Daha zait duvar kağıdı örneği bâtınin ’3 boyutlu duvar kağıdı ve göstermelik duvar kağıtları karşı ipuçları’ serlığını okuyabilirsiniz.

Bütün bu aksiyonlemler dâhilin kullandığımız gereç listesi: makas, boya rulosu evet da büyük bir boya fırçası, bir sayı kesici cihaz (bıçrahat kabil), ab ve mıgizem nişastası.

SnuggleDust Studios Saygınlık kartı ile üzerinden geçerek yapıştırdığınız sticker'ın (şeffaf transfer kağıdı hala üzerinde olacak) duvara büsbütün sabitlendiğinde emniyetli olun. Icabında

Duvardaki bulunan çatlak ve oyukların kapanması gerekir. Duvar hileçıysa şayet emilimi azaltmak yerine astar vurulması gerekir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “duvar kagidi nasil yapistirilir Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar